Денис Дьомін

керуючий партнер, адвокат
+38 (067) 804-07-77 dyomyn@llg.com.ua

Має юридичний стаж більше 10-ти років, практикує адвокатську діяльність і є одним з партнерів-засновників АО «ЛІТІГЕЙШН ГРУП». Денис веде активну законотворчу діяльність і вже виступив співавтором кількох фундаментальних і значущих для українського правового поля законопроектів.

До створення АО, пан Дьомін довгий час був старшим юристом судової практики в одній з провідних українських юридичних фірм, представляючи інтереси іноземних і вітчизняних клієнтів в судах загальної юрисдикції, а також в третейських і арбітражних судах.

Основні напрямки діяльності Дениса — представлення інтересів і здійснення захисту клієнтів в судах України в кримінальних, цивільних, господарських та адміністративних справах, включаючи захист справ у сфері економічних та посадових злочинів, злочинів проти власності, громадського порядку та моралі.

Також Денис супроводжує суперечки щодо господарських договорів, нерухомості, корпоративних прав, позик і способів їх забезпечень, сімейних правовідносин, порушення митного та податкового законодавства, захисту честі та гідності,
ділової репутації.

Юрій Демченко

партнер, адвокат
+38 (067) 804-07-77 demchenko.llg@gmail.com

До моменту створення адвокатського об’єднання «Litigation Group» Юрій Демченко працював юристом у провідних юридичних фірмах і міжнародних компаніях.

Демченко Юрій має багатий досвід участі в судових справах та консультування клієнтів у сфері захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності. Брав участь у багатьох відомих судових процесах.

Марина Силіна

адвокат, керуючий судовою практикою
+38 (067) 804-07-77 silina.llg@gmail.com

Загальний стаж юридичної практики – 8 років.

У 2018 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Марина спеціалізується на представництві інтересів юридичних і фізичних осіб в судах цивільної та господарської юрисдикції, а також консультує з питань захисту бізнесу.

Ірина Боримська

адвокат
+38 (067) 804-07-77

Має більше п’яти років юридичного досвіду, практикує адвокатську діяльність у сфері представництва інтересів клієнтів в судах та державних органах.
До моменту роботи в Адвокатському об’єднанні «Litigation Group» представляла інтереси провідних українських та іноземних банків у сфері банківського, фінансового та договірного права. Має великий практичний досвід роботи в рамках виконавчого провадження.

Основні напрямки діяльності — представництво інтересів юридичних і фізичних осіб в судах у цивільних, господарських та адміністративних суперечках, в тому числі представництво інтересів клієнтів в рамках кримінального провадження у справах щодо економічних та службових злочинів.