АО LIGITATION GROUP

член Національної асоціації адвокатів України, а також входить до рейтингу топ-100 Юридична практика

Адвокатське об’єднання, яке об’єднує команду професійних юристів і адвокатів, що працюють в сфері судочинства у цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних справах.


Захист прав

Завдяки великому досвіду своїх юристів АТ “Litigation Group” спеціалізується в багатьох питаннях українського та міжнародного законодавства, ефективно захищає і відстоює права та інтереси своїх клієнтів в різних судах всіх інстанцій (dispute resolution).


Багата практика

Команда професіоналів володіє багатою практикою в господарському, корпоративному, кримінальному та цивільному праві, консультує з юридичних питань в різних галузях права, а також бере участь в розробці нормативно-правових актів для державних структур.


Захист активів

Одним з основних завдань є захист активів фізичних і юридичних осіб. Це – структурована система дієвих заходів, спрямованих на забезпечення убезпечення активів юридичних і фізичних осіб від незаконних дій, що проводяться зацікавленими особами спрямованого «тиску» і посягання з боку суб’єктів владних повноважень.


Приватні клієнти

Практика приватних клієнтів є однією із пріоритетних в адвокатському об’єднанні. Завдяки багатогранному досвіду в різних галузях права та комплексному підходу до розуміння суті запиту клієнта, юристи компанії успішно консультують представників приватного бізнесу, а також державного сектору, їх близьких і рідних, щодо різних юридичних питань. Приватні особи, які є Клієнтами адвокатського об’єднання, завжди отримують своєчасну якісну кваліфіковану допомогу з питань захисту бізнесу і активів; із сімейними питань; з питань, пов’язаних із притягненням до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної та іншої відповідальності.


Резонансні справи

Останні кілька років адвокати успішно представляють і захищають інтереси клієнтів в резонансних справах, тобто, справах, пов’язаних з підвищеною увагою ЗМІ та суспільства до справи Клієнта. Юристи представляють і захищають інтереси як держави та її органів, а також органів місцевого самоврядування, так і приватних клієнтів в спорах з державою, при беззастережній відсутності конфлікту інтересів. Із актуальних резонансних справ слід згадати успішний захист інтересів киян щодо повернення стадіону «Старт» у власність столиці; численні судові спори, пов’язані із захистом честі, гідності та ділової репутації Леоніда Черновецького, Арсена Авакова, Зоряна Шкіряка, Ганни Гопко у спорах із відомими українськими ЗМІ та іншими політиками; захист Голови Правління АТ «Укрексімбанку» Олександра Гриценко в кримінальному провадженні.