Адміністративні спори

Адміністративні спори

Адміністративні спори – це справи про оскарження нормативних правових актів, які зачіпають права і законні інтереси осіб у сфері підприємницької та іншої економічної діяльності, справи про оскарження ненормативних правових актів, що стосуються конкретних організацій, про оскарження рішень і дій (бездіяльності) державних органів, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, справи про притягнення до адміністративної відповідальності юридичних осіб і індивідуальних підприємців у зв’язку із здійсненням ними підприємницької діяльності, справи про стягнення з осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність, обов’язкових платежів і санкцій і т.д.

Адвокатське об’єднання “Litigation Group” надає послуги з представлення та захисту інтересів у суді у наступних справах:

  • податкові суперечки (оскарження рішень-повідомлень податкового органу);
  • визнання ненормативних актів, рішень, дій (бездіяльності) державних органів, органів місцевого самоврядування, інших органів, посадових осіб (у тому числі державних виконавців) недійсними (незаконними);
  • оскарження постанов у справах про адміністративні порушення;
  • участь у судах при розгляді протоколів про вчинення адміністративних та митних правопорушень.

Інші послуги

Господарські спори Господарські спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в господарських судах України всіх інстанцій. Спори між суб’єктами господарської діяльності, організаціями та установами за договірними, корпоративним і іншим господарськими питаннями.

Цивільні спори Цивільні спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в загальних судах всіх інстанцій по спорам між фізичними особами, організаціями, установами з цивільних, житлових, банківських і земельних питань.

Кримінальні справи Кримінальні справи

Захист прав фізичних осіб на різних етапах розгляду кримінального провадження з досудового розслідування в правоохоронних органах до розгляду кримінального провадження в суді. Захист прав потерпілих в рамках кримінального провадження.

Адміністративні спори Адміністративні спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в адміністративних судах України у спорах з органами влади та місцевого самоврядування. Податкові спори.

Виконавчі провадження Виконавчі провадження

Надання юридичної допомоги у вирішенні і прискоренні питань по виконанню рішень різних судів.

Інтелектуальна власність Інтелектуальна власність

Надання юридичних послуг із захисту авторських і суміжних прав, а також прав на об’єкти промислової власності.