Господарські спори

Господарські спори

Господарські справи пов’язані, як правило, з підприємницькими питаннями. Іноді господарська справа ґрунтується на відносинах між собою юридичних осіб. Їх діяльність не обов’язково повинна належати до комерції. Якщо ж стороною є проста людина, яка не стосується справи, як підприємець, то така справа буде цивільною.

Фахівці нашої фірми представляють інтереси довірителя з найрізноманітніших питань:

 • порушення договірних зобов’язань;
 • повернення боргів, стягнення заборгованості;
 • відновленням ділової репутації;
 • захист прав у сфері інтелектуальної власності (захист товарного знака, найменування фірми, авторських і суміжних прав);
 • орендні суперечки;
 • захист права на нерухомість та земельні ділянки;
 • банкрутство.

Адвокат по господарських спорах воліє частіше вирішувати суперечку без суду, оскільки це зберігає час. Їх завдання не тільки перемогти в суперечці, але і не зробити перемогу безглуздою, прорахувавши всі можливі наслідки. Йому доводиться ретельно готувати документи до процесу, тому що судді-господарники відрізняються особливою скрупульозністю (вони не так завантажені, як судді у цивільних справах).

Спеціаліст-господарник займається:

 • будь-якою роботою, що стосується складання договорів, їх змін;
 • робота, пов’язана з пред’явленням претензій;
 • робота зі складання судових документів;
 • підготовка і пошук документів, які може в процесі розгляду суперечки просити суддя.

Юристи з господарських справ надають допомогу в правильному веденні бізнесу, що вимагає умінь і навичок.

Ще вони можуть займатися оформленням підприємств, організацій, роботою з статутними документами (їх розробкою, внесенням змін до них).

Доводиться займатися листуванням з організаціями, підприємцями. Важливо знати, що їх зміст може вплинути на багато що. Наприклад, рішення опонента продовжувати суперечку в суді. Листування, побудоване належним чином, може виявитися незамінною допомогою в суді. Адже, згідно з українськими законами, господарські справи вирішуються тільки на підставі документів. Всі, хто беруть участь у справі, можуть лише щось пояснити, але не більше. На жаль, мало хто готовий ретельно поставитися до цих питань.

Від рішення залежить дуже багато і тому представництво в господарських судах можна довірити тільки професіоналові. Цим професіоналом є наша юридична компанія, що надає юридичні послуги в такій сфері, як господарські суперечки. Відмінною рисою надання послуг є те, що наша фірма в певних справах може гарантувати перемогу в суді шляхом правильної і грамотно вибудуваної стратегії ведення господарської суперечки.

Інші послуги

Господарські спори Господарські спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в господарських судах України всіх інстанцій. Спори між суб’єктами господарської діяльності, організаціями та установами за договірними, корпоративним і іншим господарськими питаннями.

Цивільні спори Цивільні спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в загальних судах всіх інстанцій по спорам між фізичними особами, організаціями, установами з цивільних, житлових, банківських і земельних питань.

Кримінальні справи Кримінальні справи

Захист прав фізичних осіб на різних етапах розгляду кримінального провадження з досудового розслідування в правоохоронних органах до розгляду кримінального провадження в суді. Захист прав потерпілих в рамках кримінального провадження.

Адміністративні спори Адміністративні спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в адміністративних судах України у спорах з органами влади та місцевого самоврядування. Податкові спори.

Виконавчі провадження Виконавчі провадження

Надання юридичної допомоги у вирішенні і прискоренні питань по виконанню рішень різних судів.

Інтелектуальна власність Інтелектуальна власність

Надання юридичних послуг із захисту авторських і суміжних прав, а також прав на об’єкти промислової власності.