Кримінальні справи

Кримінальні справи

Існує небагато ситуацій, за яких людина надавала б перевагу спілкуванню з правоохоронною системою в якості обвинуваченого у вчиненні злочину. Особливо, якщо судовий вирок може позбавити людину свободи на досить тривалий час.

Тим більше, зараз нове законодавство про кримінальний процес змушує відкривати справу з подання будь-якої заяви, інша справа, що вона може бути припинена, але не факт. У таких випадках завжди потрібна консультація адвоката у кримінальних справах.

Важливо знати, що юрист у кримінальних справах – обов’язково адвокат, і не інакше.

Його допомога потрібна на всіх етапах кримінального процесу. Від відкриття справи слідчим до рішень суду. Це забезпечить законність дій системи, що може значно полегшити ситуацію.

Правова допомога у кримінальних справах – це не тільки виступи в суді або перед слідчим, але і вивчення матеріалів справи, написання різного роду документів (скарги, заяви, документи, пов’язані з призначенням експертизи, запити, клопотання). Доводиться консультувати клієнта під час допиту, фактично підказувати, що і як говорити, доводиться пояснювати законодавство, його практичне розуміння.

Втім, важливим є не тільки знання закону, вміння скласти документи, виступити, захист у кримінальних справах – це вміння розібратися у ситуації, побудувати лінію захисту, домогтися з’ясування реальних обставин. Тому адвокат повинен вміти знаходити підхід до людей, якщо треба виконати роботу слідчого, тому що ті не завжди горять бажанням якісно працювати.

Хороший адвокат зможе досягти справедливого покарання, якщо на те є підстави, і не дасть засудити клієнта за те, що той не скоював. Наприклад, дії клієнта будуть розглядатися за більш “м’якою статтею”, і він отримає менший термін або взагалі “умовний” вирок, тобто не доведеться сидіти у в’язниці.

Адвокат у кримінальних справах оцінює вартість послуг по-різному, наприклад, від обсягу роботи, її складності. Залежить від етапу, з якого доводиться займатися справою. Але яка б не була ціна, гроші коштують послуг адвоката.

Кримінальні справи завжди стосуються безумовних цінностей: життя, здоров’я, гідності, приватної власності. Саме тому їх результат так важливий і для потерпілого і для підозрюваного. В Україні судова практика у кримінальних справах вважається однією з найскладніших областей юриспруденції. І вибудувати правильну стратегію захисту здатний тільки кваліфікований фахівець — професійний адвокат у кримінальних справах, що спеціалізується на кримінальному процесі. Одним з важливих аспектів роботи нашої компанії є розуміння і можливість гнучко працювати в умовах дії нового Кримінального процесуального кодексу України.

Адвокати нашої фірми надають наступні послуги в кримінальному процесі:

  • захист інтересів свідка, підозрюваного і потерпілого на досудовому розслідуванні;
  • захист інтересів обвинуваченого в судах всіх інстанцій;
  • надання послуг під час обшуку, допиту та інших слідчих дій;
  • допомога при визначенні запобіжного заходу у кримінальному провадженні;
  • оскарження дій слідчого;
  • визнання потерпілим у кримінальному процесі.

З нами Ви будете почувати себе спокійно в кримінальному процесі!

Інші послуги

Господарські спори Господарські спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в господарських судах України всіх інстанцій. Спори між суб’єктами господарської діяльності, організаціями та установами за договірними, корпоративним і іншим господарськими питаннями.

Цивільні спори Цивільні спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в загальних судах всіх інстанцій по спорам між фізичними особами, організаціями, установами з цивільних, житлових, банківських і земельних питань.

Кримінальні справи Кримінальні справи

Захист прав фізичних осіб на різних етапах розгляду кримінального провадження з досудового розслідування в правоохоронних органах до розгляду кримінального провадження в суді. Захист прав потерпілих в рамках кримінального провадження.

Адміністративні спори Адміністративні спори

Послуги з представництва інтересів та вирішення питань в адміністративних судах України у спорах з органами влади та місцевого самоврядування. Податкові спори.

Виконавчі провадження Виконавчі провадження

Надання юридичної допомоги у вирішенні і прискоренні питань по виконанню рішень різних судів.

Інтелектуальна власність Інтелектуальна власність

Надання юридичних послуг із захисту авторських і суміжних прав, а також прав на об’єкти промислової власності.